לפעילות עד הבית לחצו כאן!


אירועים

into the woods - האופרה הקלה בנגב

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

לגילאי 12+, אנגלית עם כתוביות בעברית

אל תוך היער הינו מחזמר של ג'יימס לפין וסטיבן סונדהיים שזכה בפרסי "טוני" בברודווי. הסיפור מבוסס על אגדות שכולנו מכירים ועוסק בתוצאות הבלתי צפויות של הגשמת משאלותיהין של הדמויות. מוסיקה מדהימה, תפאורה ותלבושות אגדיות מתחברים יחד להבטיח ערב קסום.

 

Into the Woods, the Tony Award winning musical by James Lapine and Stephen Sondheim takes familiar fairytale characters and deals with the unexpected results of wishes coming true. Wonderful music, legendary costumes and scenery combine to promise a magical evening!

 

ב"אל תוך היער" מככבים דמויות שנאספו כקובץ אגדות בתחילת  המאה ה-19 ע"י האחים גרים. המחבר של מחזמר זה הינו יהודי  בן 94    סטיבן סונדהיים שחיי כיום  בארה"ב ומלווה את הקריירה שלו  שהתחילה כשהוא תימלל את "סיפור הפרברים" של לאונרד ברנשטיין. מאז שנות השבעים של המאה  ה-20 הוא יצר  מחזות זמר ידועים  שקיבלו לא מעט פרסי טוני. :"קומפני" "סויני טוד" ,בעליזות  נמשיך  לנוע" וכמובן היצירה הזו שנוצרה  ב-1987. כיום  כולם עוברים מתיחת פנים ע"י הפקות חדשניות שיועלו שוב על במות נחשבות בארה"ב  ואירופה.

"אל תוך היער" עורר בזמנו  סערות לא קטנות בין אנשי חינוך האם הוא ראוי להיות מוצג בפני ילדים, כי סונדהיים לא הסתפק בתיאור מסורתי של הנפשות אלא פנה לתובנות פסיכולוגיות בלי חשש לצלול למעמקי הנפש, וההכרעה בין הבעד לבין הנגד, הכריע גם בית היוצר של דיסני שעיבד את המחזמר לסרט בכיכובם של מריל סטריפ וגו'ני דפ. בשנת 2014  נמנה הסרט על חמשת הסרטים המכניסים ביותר שהוצגו בחג המולד של אותה שנה.

סונדהיים רחוק מהיהדות ובכל זאת משהו כנראה חילחל מתוכו ופקד את היצירה הזו: בעלילה ישנה היכולת לחבור יחדיו ולהתגבר על אסון כבד שפוקד את הקהילה והשיר "לא עוד" יכול לסכם את המוטו "האם אין אנו יכולים פשוט לחיות את חיינו עם ילדינו עד שיגיע היום המאושר?"

 בסופו של המחזמר אפשר לומר שסיפורם של הנזל וגרטל, רפונזל וכיפה אדומה הוא גם הסיפור שלנו.

תיאטרון "לוגון" הבאר שבעי נוסד לפני 37 שנים ע"י דר' אד שפיץ מומחה לאלרגיות. תיאטרון זה מכשיר את השחקנים במשחק, ריקוד, שירה ודיקציה. 

הבמאי הוא יעקב אמסלם

מנהל מוסיקלי: דיוויד ולדמן

כוראוגרפיה: שרון אטון-מורלי

תלבושות: ג'נט קתרינה ופטריס פרז

תפאורה:  ז'נט קתרינה ויוכי לוין 

הבמה תהיה מלאה ב-35 שחקנים ביניהם 9 ילדים.

8 הצגות ירוצו ברחבי הארץ החל מה-9 במרץ: ערד, גבעתיים, מודיעין, נתניה, אשקלון, ירושלים, רעננה ובאר שבע.

כאן זו ההזדמנות לשוחרי מחזות הזמר לקבל את אחד מהיצירות הדגל של יוצר פורה ובשפת המקור - אנגלית.

מחיר: 85
לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל: