מרכז מצוינות במוזיקה במערכת החינוך

מרכז מצוינות במוזיקה במערכת החינוך

מרכז מצוינות במוזיקה במערכת החינוך

מרכז המצוינות במוסיקה -קונסרבטוריון ערד 2017-2018

לימודי מוסיקה הם הקניית תרבות והעשרת העולם הרוחני של הילד ולא רק "לנגן". כיום, מרכז המוסיקה מונה כ -160 תלמידים בכל הגילאים. הפעילות במרכז המוסיקה מקיפה סגנונות שונים - קלאסי, מוסיקה קלה, רוק ופופ, ומוסיקה בת זמננו . בנוסף לשעורים היחידניים בכל הכלים, מציע המרכז  לתלמידיו שורה של השלמות שנועדו להעמיק את יכולותיו של התלמיד ואת היכרותו עם עולם המוסיקה. במרכז קיים מסלול הכנה לבגרות ולצדו טרום כלי – מסלול לגיל הרך – הכירות ראשונית עם העולם המוסיקלי.

הזדמנות שניה – במרכז המצוינות במוסיקה יש אפשרות גם למבוגרים ללמוד נגינה.

האפשרויות פתוחות למבוגרים שתמיד רצו ללמוד לנגן אך לא הייתה להם הזדמנות לעשות זאת וגם לאלו שניגנו בעבר והם רוצים לחזור ולנגן בכלי שבו ניגנו בעבר או בכלי חדש.

- תלמידי הקונסרבטוריון משתלבים בגופי הביצוע הכוללים תזמורות ברמות שונות, שירת מקהלה   והרכבים שונים.

-לימוד מקצועות עיוניים הכוללים: פיתוח שמיעה, סולפג', תיאוריה, ספרות המוסיקה.

-  תכנית עשירה של פעילויות משלימות המאפשרות לתלמידים לצבור ניסיון בהופעה על במה: "מפגשים מוסיקליים", קונצרטים, סדנאות, כיתות אמן ועוד.

נמשיך לחזק את שיתוף הפעולה שלנו עם הסינפונייטה באר שבע ועם הפילהרמונית הישראלית.

 ההישגים הרבים במרכז המצוינות המוסיקלי מתאפשרים הודות  לשילוב המוצלח והמנצח של צוות מורים מקצועי מסור ונאמן, תלמידים מוכשרים, הורים תומכים וכמובן הנהלת העיר והמתנ"ס המכירים בחשיבות הרבה של  החינוך המוסיקלי.

בית ספר  מנגן – מרכז המוסיקה העירוני מפעיל בשיתוף עם בית הספר לבאות ובתמיכת אגף החינוך ברשות המקומית תכנית בית ספר מנגן.
לימודי המוסיקה משולבים בתוך מערכת הלימודים בביה"ס. 
צוות הקונסרבטוריון עומד לרשותכם ליעוץ, התאמה והכוונה ובכל שאלה בנושאי החינוך המוסיקלי: * באיזה גיל להתחיל לנגן * בחירת כלי הנגינה * התאמת תכנית אישית לתלמיד * שילוב לימודי הנגינה עם העשרה מוסיקלית * לימודי נגינה למבוגרים * האם ניתן להתחיל לנגן בגיל מבוגר ללא רקע מוסיקלי קודם * ועוד ועוד...מה בקונסרבטוריון ?

לימודי נגינה יחידנית במגוון כלי נגינה

לימודי תיאוריה וספרות מוסיקלית

הרכבי נגינה חשמליים

הרכב כלי נשיפה

הרכב כלי קשת צעירה

חדש!!!!!תזמורת סימפונית

חדש!!!! להקת ג'אז ווקאלי מהשנה בקונסרבטוריון

מקהלות ילדים לגילאים שונים

לימודי נגינה למבוגרים

קונצרטים של תלמידים לאורך השנה

כיתות אומן, סדנאות וקונצרטים בעיר ומחוצה לה.